Львівські підприємці дали меру 15 хвилин на вихід (відео, фото)

У Львові пікетувальники під стінами мерії встановили наметове містечко та принесли шини. Про це повідомив голова “Варта1” Ігор Зікевич.

“Під Ратушею на пл. Ринок, підприємці в яких проблеми з продовженням землі під МАФами продовжують пікетувати мерію. Наразі закликають вийти мера до них”, — йдеться у повідомленні.

Станом на зараз, підприємці дали міському голові часу до 15:15 год., щоб вийти і поговорити з ними.

Нагадаємо, що у Львові десятки пікетувальників під вікнами мера Садового встановили палаткове містечко та принесли шини. Намети встановили підприємці, які вимагають справедливого рішення міської ради Львова щодо малого та середнього бізнесу.

Підприємці виступають про необхідність захисту малого та середнього бізнесу. Вони виступають проти знищення робочих місць мером Садовим.

Додамо, що сьогодні на засіданні виконавчого комітету обговорили ситуацію щодо роботи тимчасових споруд та причини вилучення кількох сотень об’єктів з комплексної схеми, відповідно до ухвали сесії ЛМР. Як пояснив Любомир Зубач, заступник міського голови Львова з містобудування, кілька сотень МАФів були внесені на вилучення через порушення законодавства. Однак, кожну ситуацію розглядають індивідуально і вже підготували проект ухвали про повернення близько 20 тимчасових споруд.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!