Львівські поліцейські 8 і 9 травня працюватимуть у посиленому режимі

Опубліковано 7 Травня 2019 о 17:00

Поліцейські закликають мешканців у День пам’яті та примирення, а також у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні дотримуватись законодавства, бути взаємоввічливими та не використовувати заборонену символіку.

Традиційно, у ці дні у Львові відбуваються поминальні заходи на місці колишнього концентраційного табору «Шталаг-328», на вулиці Грабовського, 11, та покладання квітів до могил і меморіалів на Марсовому полі й Пагорбі Слави та інші заходи.

Для моніторингу та оперативного реагування на можливі правопорушення Ситуаційний центр Головного управління Національної поліції у Львівській області працює у посиленому режимі.

Також для забезпечення публічного порядку та якнайшвидшого реагування на виявлені злочини та правопорушення буде збільшено кількість патрулів, слідчо-оперативних груп, для реагування на виявлення небезпечних та підозрілих предметів працюватимуть вибухотехніки та кінологи. Окрім того, у місцях проведення заходів будуть присутні групи превентивної комунікації.

Разом з поліцейськими, охорону публічного порядку на Львівщині забезпечуватимуть бійці Національної гвардії України, а також офіцери та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ.

Працівники поліції закликають усіх мешканців Львова та області бути взаємоввічливими, не використовувати заборонену символіку, утримуватись від провокативних акцій та заяв, а також не порушувати публічний порядок. Це ж стосується хуліганських проявів та актів вандалізму.

Якщо ви станете очевидцем скоєння злочину чи правопорушення, а також у випадку виявлення підозрілих чи небезпечних предметів, негайно звертайтесь до поліцейських або телефонуйте на оперативну лінію “102”.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM