Львівські поліцейські супроводили вагітну жінку до пологового будинку (відео)

Опубліковано 25 Грудня 2019 о 15:49

Напередодні, близько 10 годин ранку, до патрульних 2-го батальйону Назара Бурмехи та Іванни Железняк на 6 кілометрі автодороги Західний обхід міста Львова підбіг схвильований водій. Він розповів, що в салоні його автомобіля вагітна дружина у якої почалися перейми. Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції Львівської області.

Подружжя прямувало в пологовий будинок на вулиці Мечникова. Чоловік виїхав за межі Львова аби оминути затори, однак і там рух був ускладнений.

Поліцейські ні на мить не зволікаючи вирішили супроводити їх до лікарні. Увімкнувши проблискові маячки синього та червоного кольорів і звукову сирену, поліцейські через гучномовець зверталися до водіїв та пішоходів аби ті надавали дорогу.

Невдовзі жінка була в пологовому. Сім’я подякувала поліцейським за службу та допомогу.

Патрульні завжди поруч

Лише добрі новини. Патрульні супроводили вагітну з переймами до пологового Бувають дні, коли недоречно писати про кримінальні події і сьогодні один з таких. Напередодні, близько 10 годин ранку до патрульних 2 батальйону Назара Бурмехи та Іванни Железняк на 6 кілометрі автодороги Західний обхід міста Львова підбіг схвильований водій. Він розповів, що в салоні його автомобіля вагітна дружину у якої почалися перейми. Подружжя прямувало в пологовий на вулиці Мечникова. Чоловік виїхав за межі Львова аби оминути затори, однак і там рух був ускладнений. Поліцейські ні на мить не зволікаючи вирішили супроводити їх до лікарні. Увімкнувши проблискові маячки синього та червоного кольорів і звукову сирену, поліцейські через гучномовець зверталися до водіїв та пішоходів аби ті надавали дорогу. Невдовзі жінка була в пологовому. Сім’я подякувала поліцейським і ми теж дякуємо патрульним за службу! #ПорядокЦеТи #патрульнаполіція #lvivpolice

Gepostet von Патрульна поліція Львівської області am Mittwoch, 25. Dezember 2019

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM