Львівські школи переводять на дистанційне навчання онлайн

Опубліковано 17 Березня 2020 о 16:12

Львівські школярі вчитимуть на час карантину онлайн. Про це, 17 березня, повідомила директорка департаменту гуманітарної політики і водночас керівниця міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові Галина Слічна.

«З 12 березня ми закрили всі освітні заклади. Впродовж 12−13 березня, ми зробили перехідний період без організації освітнього процесу для того, щоб батьки малих дітей мали можливість врегулювати питання з роботою. З 16 березня всі працівники закладів освіти перебувають вдома, окрім організованого чергування в порядку 1−2 осіб, залежно від навчального закладу.

Відпрацювання навчального матеріалу організовується з використанням технологій електронного навчання. Вже зі вчора ми запроваджуємо роботу на платформі “Google Plus” з метою уніфікованого підходу до організації освітнього процесу у всіх школах міста.

Навчально-методичний центр освіти Львова і міське управління освіти спільно з МЦІТ та управлінням інформаційних технологій розробляють і наповнюють цю платформу всім матеріалом. Відтак ми розпочинаємо уніфіковано-дистанційне навчання для всіх учнів міста Львова”, — розповіла Галина Слічна.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM