Львівські спортсмени на чемпіонаті України зі стронгмену вибороли всі золоті нагороди (ФОТО)

1-6b39de7ece1b35cfd44410bdd0aa670f

Нещодавно, 29 квітня, у Києві пройшов офіційний чемпіонат України зі стронгмену, в якому серед шістдесяти учасників з 15-ти міст країни львів’яни забрали всі золоті нагороди. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Турнір відбувався у трьох категоріях: спортсмени вагою до 95 кг, до 110 кг та 110+.

Дисципліни, у яких змагались спортсмени: перенесення велетенського коромисла, підйом колоди, підйом гантелі та, навіть, кантування гігантської покришки не стали перешкодою для львів’ян.

Розпочав переможну ходу Микола Василюк, який впевнено обійшов своїх суперників і за підсумками очолив турнірну таблицю. Підхопивши ініціативу у вищій ваговій категорії, Юрій Огоновський здобув перемогу у 4 вправах із 5-ти, що забезпечило йому не лише чемпіонство у загальному заліку, а й виконання нормативу «майстер спорту України».

Перемогою стало безперечне лідерство у надважкій ваговій категорії Павла Кордіяки, який підняв над головою кубок чемпіона України, тим самим у загальному командному заліку не залишивши шансів таким відомим збірним Києва, Чернівців, Вінниці, Сумщини та Кривого Рогу.

varta1.com.ua: Новини