Львівські власники кіосків протестують проти заборони продажу алкоголю (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано 14 Травня 2019 о 09:36

Сьогодні, 14 травня, біля стін Львівського окружного адміністративного суду відбувається акція протесту власників кіосків, де відбувався продаж алкоголю. Про це повідомляє “Форпост”.

На мирній акції зібралось більше сотні людей. Вони тримають плакати “Досить лобіювати великий бізнес” та “Вимагаємо справедливості”.

1 60153904 361093701416928 7928415409718427648 n
Фото: “Форпост”

“Львівська міська рада фактично позбавляє з 1 травня 2019 р. підприємців здійснювати таку діяльність, незважаючи на наявність у них Ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Підприємці Львова зовсім не проти заборони продаж алкоголю у Львові. Підприємці проти свавілля місцевої влади, що діє в інтересах великих торгівельних мереж (супермаркетів). Якщо заборона існує, то вона повинна стосуватися усіх без виключення суб’єктів господарювання. А насправді виглядає так, що у Львові боряться не з окремим видом діяльності, а з малим і середнім бізнесом, і з малими архітектурними формами. І це відбувається на тлі постійного піару окремих можновладців про підтримку малого і середнього бізнесу і про створення нових робочих місць. Фактично відбувається блокування ведення господарської діяльності малим і середнім бізнесом. 

Підприємці Львова виступають за рівні права і можливості усіх суб’єктів господарювання, за справедливість і порядок, за чесність і прозорість. Ми проти незаконних ухвал, проти поділу на багатих і бідних, проти монополії великого бізнесу”, — повідомляють у виданні.

Підприємці очікують початку судового засідання, де розглядатимуть законність заборони продажу алкоголю.

Фото: “Форпост”

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM