Львівські волейболісти «Кажани» обіграли «Серце Поділля»

У Львові завершились домашні матчі другого туру Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги між ВК “Барком-Кажани” та вінницьким “Серцем Поділля”.

Перша гра 18 жовтня — на користь гостей: 2:3 (22:25, 25:16, 21:25, 25:16, 13:15) “Кажани”–“Серце Поділля”. А от другого дня “кажанам” вдалось реабілітуватись: 3:1. Тож у загальному підсумку під час другого туру Чемпіонату України з волейболу “Барком-Кажани” заробили 4 очка.

Відтак, львівська команда має 10 балів. Це другий (після “МХП Вінниця”) показник у рейтингу Суперліги серед 8 команд.

Перша партія першого ігрового дня. «Кажани» налаштовуються на боротьбу, але з аналогічним настроєм виходять на майданчик і суперники з Вінниці. Фактично з перших хвилин команди влаштовують справжній поєдинок.

У лідери з мінімальним відривом у одне очко виривається то одна, то інша команда: 7:8, 9:9…Та попри такі гойдалки перемогу виривають гості — 22:25. У другій партії “кажани” таки “розправляють крила” та відігруються: 25:16. Вболівальники впевнені в перемозі львів’ян.

Але… Надто велика кількість помилок заважає господарям майданчика стати лідерами матчу. Тож гра триває до п’яти партій, з яких лише у двох перемогу здобувають “кажани”: 2:3 рахунок матчу.

“Серце Поділля” — завойовує перемогу у матчі. “Багато помилялись, допускали особистий брак у дуже простих ситуаціях. Перш за все на подачі 25 помилок. Це виходить кожна четверта.Це забагато. Кожну п’яту — ще можна помилятись, в ідеталі одну із семи. Це заважало тримати свій ритм гри. І в звичайних ситуаціях ми не користувались своєю перевагою. Даремно втягаючись у силову гру і це заважало”, — пізінше саме так прокоментував результати першого ігрового дня тренер “кажанів” Угіс Крастіньш.

А от другий ігровий день таки завершився впевненою перемогою «кажанів» 3:1 (25:19, 21:25, 25:14, 25:23) . Як наголосив Угіс Крастіньш, цього разу команда зробила вдвічі менше помилок та зіграла більш впевнено і рівно.

Додамо, що найближчі матчі «кажани» гратимуть на виїзді. 1–2 листопада відбудуться ігри у Вінниці з «МХП Вінниця».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!