Львівського власника торгточок з алкоголем оштрафували на 1 млн. гривень

Фахівці ГУ Держпраці у Львівській області провели інспекційне відвідування  на підприємстві, яке здійснює  торгівлю  алкогольними напоями. Контрольний захід відбувся сьогодні, 13 липня, у 4 магазинах Львова, що належать  фізичній особі – підприємцю. Результати контролю опубліковані на сайті Головного управління з питань праці Львівщини.

У крамницях, яких піддали ревізії, інспектори виявили факти допуску до роботи п’ятьох працівників, без  належного оформлення трудових відносин. Відповідно до ст. 265 Кодексу законів про працю України, згідно з якою за одного найманого працівника без належного оформлення трудових відносин  передбачено штраф у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, за це порушення підприємство оштрафоване на п’ятсот п’ятдесят вісім тисяч чотириста п’ятдесят гривень.

Окрім цього, інспектори з’ясували, що 4 продавцям,  які працювали згідно з трудовим договором, не проводилася індексація заробітної плати у червні-грудні 2017 року. За це порушення  підприємство оштрафоване на чотириста сорок шість тисяч сімсот шістдесят гривень.

Слід зазначити, що  в межах ревізійного відвідування були виявлені  також інші порушення трудового законодавства.

Отже, за усі порушення підприємству загалом доведеться сплатити штраф понад 1 млн. грн.

 

Загрузка...