Львівського викладача звинувачують у показі порно студентам під час контрольної (відео)

У п’ятницю, 11 грудня, випускниця «Львівської політехніки» Наталія Кіндратів повідомила, що студентам першого курсу Інституту комп’ютерних наук Національного університету «Львівська політехніка», які проходили контрольну роботу, демонструвалися відеокартинки з порнографічними елементами. Про це вона повідомила адміністрацію “Варта1”.

За її словами, Дмитро Зербіно, викладач, який власне розробив програму для тестування, стверджує, що це «релаксуючі зображення», які відповідають певній «методиці навчання».

Слова авторки підтверджують відео (запис з елементами порно), а також відео спілкування студентів із викладачем і проходження контрольної, які є в нашому розпорядженні. Порнографічні зображення показувалися в програмі, яку Дмитро Зербіно розробив для тестування студентів. У розмові з ним вони говорять, що їм ще не виповнилося 18 років.

У розмові зі студентами викладач так пояснює, чому вони могли бачити зображення порнографічного змісту в контрольній роботі: «Є певна методика, яка була винайдена в Японії, що людина повинна навчатися із задоволенням і ефект задоволення повинен бути присутнім у всіх позитивних діях… Якщо ви любите військову дисципліну, є різні люди, які отримують задоволення від різних речей. Якщо ви отримуєте задоволення від чогось іншого, то повинні знайти, від чого саме, щоб ви могли підібрати картинки саме для вас».

На питання студентів про наявність порнографічних фото Зербіно говорить, що «ці картинки не переглядав», а також вказує, що вони «мають право закривати очі чи відвертатися від екрана». На уточнення, що студенти мають на увазі під порно, викладач говорить: «Порно — ви маєте на увазі половий (статевий — ред.) акт? Ви вважаєте, що половий акт — це заборонено

З етичних міркувань, елементи порно не відображаються на даному відео.

Скріншот з повноформатного варіанту відео

За словами Наталії Кіндратів, порнографічні зображення в контрольній цього викладача показуються вже кілька років, і про це відомо студентам і викладачам кафедри. «Ця програма існує давно, і викладач не заперечує цього факту, каже, що це нова методика викладання. Я так розумію, що ніхто з цим нічого не робив», — додає вона.

За словами Наталії Кіндратів, студенти, які зняли відео спілкування з викладачем і проходження контрольної, дуже не хотіли розголосу. Адже після того, як записи поширилися студентськими чатами, їх почали цькувати й залякувати. «Вони бояться, що їх завалять на сесії, бояться проблем», — додає Кіндратів.

У коментарях під постом Наталії Кіндратів про ситуацію нинішні й колишні студенти НУ«ЛП» захищають викладача Дмитра Зербіна.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!