Львівську чиновницю підозрюють у службовій недбалості, яка призвела до втрати майже 1,2 млн гривень

У середу, 6 травня, головна прокурорка Львівської області Ірина Діденко підписала підозру депутатці Львівської облради, очільниці одного з управлінь Львівської міської ради у службовій недбалості, що потягнула за собою недоотримання майже 1,2 млн грн бюджетом міста.

Про це сама прокурорка повідомила, на своїй сторінці у “Facebook”.

За джерелами Ігоря Зінкевича, підозрюваною є Інна Свистун — депутатка від “Самопомочі”, начальниця управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

“Станом на 01.01.2019 р., в управлінні комунальної власності міськради обліковувалось 1980 договорів про оренду майна, що належить місту. При цьому із загальної кількості 16 договорів оренди (та додаткових договорів до попередніх договорів) очільниця одного з управлінь Львівської міської ради вибірково уклала з фізичними особами та окремими (!) громадськими організаціями за необґрунтовано заниженою ставкою 2 % від вартості приміщень, а не 6 %, як того вимагає затверджена міськрадою методика розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади м. Львова)”, — заначила Діденко.

Серед інших, такі договори укладено із такими громадськими організаціями: «Самопоміч», «Львівська обласна республіканська християнська партія» (2), «Інститут політичних технологій».

Як зауважила Діденко, унаслідок цього бюджет міста недоотримав 1 189 049 грн.

Також слідством перевіряється факт заниження вартості об’єктів нерухомості, що тягне за собою заниження вартості оренди.

“До прикладу, орендна плата приміщення 110,2 кв м. на вул. Вірменській, 25 складає близько 9000 грн на місяць; на пл. Міцкевича 6/7 площею 318,2 кв. м — 30 000 грн. на місяць, на пл. Ринок, 8 площею 104 кв. м — 2 000 грн”, — йдеться далі в повідомленні.

При цьому орієнтовна ринкова вартість оренди майна в центральній частині міста в десятки разів більша.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!