Львівську вчительку, яка покинула на кордоні учня, звільнили зі школи

Управління освіти провело службове розслідування у справі, коли через проблеми з документами, під час шкільної поїздки, учня 10-го класу львівської школи № 98 залишили без нагляду на кордоні. Про це у коментарі “Tvoemisto.tv” розповіла керівниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

«Ми перевірили факти, про які повідомила мама. Відтак, керівниці школи Людмилі Зембі оголосили догану. Завідувачку Тетяну Мних звільнили з цієї посади, зараз вона працює вчителькою української мови. Далі директорка має розглянути питання про її звільнення і з цієї посади, ми просто рекомендуємо, бо школи мають кадрову автономію, і директорка є безпосереднім роботодавцем», — пояснює Зоряна Довганик.

Вона додала, що зараз Тетяна Мних перебуває на лікарняному. У школі № 98, у коментарі “Tvoemisto.tv”, підтвердили інформацію про лікарняний, проте із самою директоркою впродовж двох днів не вдалось зв’язатись.

Мама ж 10-класника, Тетяна Бойко, каже, що хлопець одужав, продовжує ходити в школу.

«Ми більше нікуди не звертались, бо основне, щоб дитина довчилась в тій школі без проблем. Наскільки я знаю, директорці винесли догану, а завуча мали звільнити», — розповіла вонаTvoemisto.tv.

Нагадаємо, історія трапилась ще в січні. Тоді учні школи № 98, що на Сихові, поїхали на екскурсію за кордон з директоркою та завідувачкою. Один хлопець виявив, що мав при собі не біометричний паспорт, а звичайний і без візи. Мама не привезла синові забутий паспорт, а педагоги залишили дитину на прикордонників, з якими буцімто домовились, що вони відвезуть хлопця до Львова. Проте школяр добирався сам, після чого, за словами мами, сильно захворів.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM