Львівський аеропорт поновить роботу старого терміналу (фото)

Опубліковано 21 Червня 2019 о 13:49

Починаючи від 24 червня Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького відновлює роботу старого терміналу. Він прийматиме рейси “Мотор-Січ”, сполученням “Київ–Львів”. Про це повідомили у прес-службі аеропорту.

Зазначається, що відновити роботу аеропорту вирішли через надмірну завантаженість новго терміналу “А” у літній період.

“Зараз у терміналі “А” є лише дві стрічки для видачі багажу: по одній для міжнародних та внутрішніх рейсів. Таким чином, перемістивши частину пасажиропотоку у старий термінал, вдасться використати обидві з них для обслуговування міжнародного сполучення”, — зазначили в аеропорту.

Також вже розпочали роботу над запуском ще однієї багажної стрічки та збільшення довжини двох існуючих. У майбутньому аеропорт планує перенаправити у старий термінал більшість внутрішніх рейсів, а також частину чартерних. Для цього старий термінал переобладнують.

“Ми давно планували використовувати старий термінал за призначенням. І зараз він нам чудово став у пригоді для полегшення роботи у період пікових навантажень, обслуговування чартерних (розпочнемо через 2–3 тижні) та спеціальних рейсів, які виконуються малою бізнес-авіацією”, — зазначила генеральний директор аеропорту Тетяна Романовська. 

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM