Львівський апеляційний суд звільнив від покарання водія маршрутки, що збив на смерть дитину (фото)

Львівський апеляційний суд звільнив від відбування покарання та призначив іспитовий термін на два роки 59-річному водію маршрутки № 11, який у березні 2019 року на смерть збив 9-річнну дівчинку у мікрорайоні Рясне-2. Про це пише “Zaхid.net”.

До цього чоловіка засудили до п’яти років ув’язнення, втім це рішення він оскаржив і отримав два роки іспитового терміну.

Про це йдеться в матеріалі ухвали Львівського апеляційного суду зазначено, що захисники водія просили звільнити його від відбування покарання, оскільки вирок є надто суворим. Чоловік є інвалідом ІІІ групи. Він свою провину визнав та щиро розкаявся, а також намагався відшкодувати батькам дівчинки моральну та матеріальну шкоду, втім вони від грошей відмовились. Рідні загиблої на засідання суду не з’явились, утім попросили суд діяти на власний розсуд.

Враховуючи пом’якшувальні обставини, як-от вік водія, проблеми зі здоров’ям та розкаяння, суд вирішив звільнити його від відбування покарання та призначити іспитовий термін на два роки. Впродовж цього періоду, він має періодично з’являтися до органів державної пенітенціарної служби та повідомляти про зміну місця проживання чи роботи. В решті вирок Шевченківського районного суду залишили без змін. Касації на рішення родичі загиблої не подавали.

Читайте також:   В Італії трагічно загинула українка (фото)

Смертельна ДТП трапилася 20 березня 2019 року на вулиці Величковського. Водій їхав автобусом «Богдан» за маршрутом №11 приблизно за 30 метрів він побачив групу дітей, які стояли та розмовляли між собою. Троє з них стояли на тротуарі, а одна дівчинка перебувала на проїжджій частині та була обернена спиною до дороги. Водій вирішив об’їхати її та повернув уліво. Однак на зустріч йому рухався автомобіль, і, аби уникнути автозіткнення, водій автобуса маневрував на дорозі й наїхав на дівчинку, яка почала переходити дорогу. Від отриманих травм дитина померла на місці події.

28 серпня Шевченківський районний суд Львова визнав винним та засудив водія до п’яти років ув’язнення з позбавленням права керувати транспортом на три роки, втім адвокати підсудного подали на це рішення апеляцію.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!