Львівський фотограф став переможцем в міжнародному фотопроєкті National Geographic Traveller India

Опубліковано 11 Серпня 2020 о 15:03

Художник та фотограф-документаліст зі Львова Артур Абрамів став переможцем e престижному міжнародному фотопроєкті “National Geographic Traveller India” на тему «World Public Transport». Про це повідомили у пресслужбі міської ради.

Участь у висвітленні цієї теми брали фотографи з усього світу і з численних подань було вибрано 32 найкращі фотографії і визначено лише 3 переможці. Абрамів став єдиним українцем, який увійшов до цього проєкту та зайняв 1 місце.

Метою проєкту було зобразити розмаїття видів громадського транспорту з усього світу, який є характером, візитівкою та синонімом міста, в якому він знаходиться. Громадський транспорт виступає життєвою необхідністю для місцевих мешканців і є способом вловити пульс нового місця для туристів.

У об’єктив фотографа потрапила сцена з електрички Львівської залізниці напрямку “Мукачево–Львів”, котру він сфотографував у 2018 році десь у Карпатських горах.

Фотосвітлина опублікована на головному сайті “NatGeo” та буде надрукована у серпневому номері видання “National Geographic Traveller India”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM