Львівський громадський діяч оприлюднив імена затриманих на польському кордоні (відео)

Вчора, 22 вересня, польські митники на авто переході «Хребенне–Рава-Руська» затримали дружину високопосадовця Нацполіції України, а також ще двох громадян України, та одного громадянина Хорватії. 

Про це повідомив Павло Верещагін, на своїй сторінці у “Facebook”.

“Вони їхали з України до Польщі на автомобілі “Мерседес”, р. н. КА0007ВХ. Причина затримання — недекларування 650 тис €”, — повідомляє Павло Верещагін.

За отриманою інформацією з української сторони перетин кордону та коридор забезпечувався представниками Прикордонної служби України.

Згодом, львівський активіст, голова ГО “Рабів до раю не пускають”, Іван Спринський оприлюднив відеозвернення, в якому назвав імена та прізвища всіх затриманих.

Як виявилось, дружиною посадовця нацполіції виявилась Вікторія Князева, яка є колишньою дружиною високопосадовця.

“Про те хто ж вивозив 650тис.євро готівки з України. З власних джерел стало відомо, що це була дружина Сергія Князєва! Ось перелік всіх кого затримали на польській стороні: Каган Вадим, Князева Вікторія, Посметюк Андрій, Malic Bojan”, — написав Іван Спринський.

Нагадаємо, що Сергій Князев є Головою Національної поліції України. Під керівництвом Сергія Князєва продовжується розвиток патрульної поліції України, відбувається реорганізація вже наявних підрозділів, створюються нові департаменти.

Він також є членом Колегії Міністерства внутрішніх справ України.
Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!