Львівський спортсмен Станіслав Горуна завоював медаль на турнірі в Лісабоні

314b1a12-9d3a-49a5-b90e-b74ee3280230

Українські каратисти Станіслав Горуна та Анжеліка Терлюга завоювали медалі на етапі турніру «Karate1 Premier League», що відбувся в португальському Лісабоні, повідомляє Федерація карате України.

Спортсмени отримали олімпійські ліцензії на Олімпіаду–2020.

На шляху до фіналу Терлюга почергово здолала Зузанну Шварцову зі Словаччини (2:0), болгарку Івану Каменову (2:0), чемпіонку світу і Європи Сару Кардін з Італії (2:1) і німкеню Яну Мессершмідт (4:2). У фіналі одеська спортсменка впевнено перемогла єгиптянку Ясмін Аттіа — 6:0 та завоювала золоту медаль.

Натомість під час турніру Горуна переміг турка Мурата Оза (2:1), чилійця Хоакіна Гонсалеса (3:0), японця Кена Нішимура (7:1). У півфіналі українець поступився іранцю Бахману Асгарі (0:2), а в сутичці за «бронзу» львів’янин виграв у одного з топових каратистів у своїй вазі — угорця Габора Харшпатакі (3:2).

Наступний старт українських каратистів — чемпіонат Європи, який пройде в місті Пореч (Хорватія) 19–23 травня.

Нагадаємо, торік Україна здобула історичну золоту медаль на етапі Прем’єр Ліги з карате.

varta1.com.ua: Новини