Львівський суд зобов’язав «муніципалів» повернути електромашинки біля Оперного театру

Рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради заборонено будь-які атракціони у центральній частині міста, зокрема, на проспекті Свободи на площі перед Оперним театром. ЛКП «Муніципальна варта» вилучила машинки у власника, однак суд зобов’язав ЛКП повернути їх підприємцю. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

“Підприємець володіє або орендує майно на проспекті Свободи, 41 правильно, без порушень, тобто заборонити таку діяльність ми не можемо. Зі всіма ухвалами щодо заборони катання дітей на площі перед Оперним він ознайомлений, але він виходить з цієї ситуації дуже просто: здає машинки у під’їзді, а батьки вже виходять з дитиною і машинкою на проспект Свободи. Якщо він залишає машинки на проспекті Свободи перед Оперним, то ми їх вилучаємо. А в такій ситуації ми не можемо нічого робити, оскільки машинки він тримає у під’їзді і до кожного такого авто прикріплена певна людина (батьки і дитина). Молоді люди слідкують, коли покаталась одна дитина, забирають машинку і переносять її у під’їзд. Тобто цей процес буде тривати довго і нудно, поки не заборонять взагалі такий бізнес, а міська рада заборонити бізнес такий не може.” – зазначає Юрій Діль.

Усі машинки, які були вилучені і були передані на адмінкомісію до суду, повернуто власнику. Усі суди й інстанції прийняли таке рішення. Через це ЛМР зобов’язали повернути усі електромашинки власнику.

“Ми вже виставляли патрульних, які роздавали людям ухвали щодо заборони катання, але вони на це не реагують, а навпаки їх реакція негативна: чому ми забороняєм кататися їм з дітьми тут”, – зазначив начальник управління безпеки міста Юрій Діль.

Нагадаємо, виконавчий комітет Львівської міської ради ще 30 вересня 2016 року прийняв рішення про заборону та демонтаж атракціонів, які знаходяться у центральній частині Львова у зоні ЮНЕСКО. Зокрема рішення стосується і електроавтомобілів, які підприємець здає в оренду на проспекті Свободи, 41. 

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM