Львівським медикам благодійники передали засоби захисту (фото)

Опубліковано 8 Квітня 2020 о 16:54

Міські лікарні Львова готуються до прийому хворих на коронавірус. Допомагають у цьому благодійники, які закуповують засоби захисту та обладнання.

Про це в середу, 8 квітня, інформують у пресслужбі ЛМР.

Сьогодні працівники і волонтери благодійного фонду ʺРідніʺ передали медикам клінічної лікарні швидкої медичної допомоги захисні костюми, окуляри, респіратори та медичні рукавички.

Зокрема, сьогодні БФ ʺРідніʺ, за підтримки компанії ʺAvalonʺ, передали лікарні 500 захисних костюмів, 500 респіраторів, захисні окуляри, оглядові рукавиці.

ʺУ зв’язку з карантином, ми додали до своєї діяльності ще один вектор — це допомога медичним закладам. Ми допомагаємо тим закладам, які є на першому етапі прийому людей з коронавірусом. Сьогодні ми об’єдналися з бізнесом, і забезпечуємо додаткове обладнання для лікарень — це костюми, маски, рукавиці — тобто все те, що необхідно для індивідуального захисту медиків. Сьогодні ми привезли комбінезони і халати — 500 одиниць, 500 респіраторів захисту FFP3, захисні окуляри, рукавиціʺ, — розповіла Марта Федорів, президентка БФ ʺРідніʺ.

Як зауважив в. о. генерального директора лікарні швидкої медичної допомоги Олег Самчук, зараз засоби захисту — це найнеобхідніше для медиків. Водночас, це не перша допомога для лікарні — раніше інші благодійники передали також низку медичного обладнання і засоби захисту.

ʺЗараз засоби індивідуального захисту для медичних працівників — це основне, тому що вони контактують з великою кількістю пацієнтів, і наших медичних працівників треба захищати. Тому дякуємо благодійникам, які організували нам цю допомогу.

Раніше від благодійників ми отримали засоби індивідуального захисту — а їх в Україні зараз дуже мало. Також ми отримали частину обладнання — це і переносні рентген-апарати, і апарати штучної вентиляції легень, також антибактеріальні препарати, які можуть використовуватися при лікуванні коронавірусуʺ, — розповів Олег Самчук.

До слова, зараз в лікарні швидкої медичної допомоги є 35 апаратів штучної вентиляції легень і наркозно-дихальних апаратів. Однак потреба в таких апаратах ще є.

ʺПотребуємо ще апаратів ШВЛ, зараз ми отримали частину від благодійників, а багато апаратів закупляє міська рада. Зараз в лікарні є 35 апаратів штучної вентиляції легень і наркозно-дихальних апаратів, і ще доїжджають ті, що були закуплені ранішеʺ, — додав Олег Самчук, в. о. генерального директора лікарні швидкої медичної допомоги.

Нагадаємо, раніше клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова отримала: апарат штучної вентиляції легень “Weinsmann”; гематологічний аналізатор, аналізатор критичних станів, автоматичні гематологічні аналізатори, спірографи; мобільні рентген-системи, аспіратори, опромінювачі та шприцеві насоси, а також бронхоскоп.

Загалом у медичних закладах міста Львова зараз є 107 апаратів штучної вентиляції легень.

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM