Махінації з бюджетними коштами на Львівщині

Внаслідок завищення обсягів виконаних робіт, фірмі-підряднику переплатили майже 300 000 гривень. Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Львівщини.

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно зі слідчими Галицького відділу поліції викрили факт безпідставної виплати бюджетних коштів, призначених на реконструкцію одного з медичних закладів обласного центру.

Правоохоронці встановили, що в рамках виконання договору та додаткової угоди до нього, впродовж 2015-2016 років роботи проводило приватне акціонерне товариство, зареєстроване у Києві. Після їх завершення комерційний директор фірми підписав відповідний акт. Однак, з’ясувалося, що обсяг виконаних робіт у документі суттєво завищено, внаслідок чого з бюджетних коштів безпідставно перераховано зайвих 299,2 тис. гривень, що підтверджено висновком судово-будівельної експертизи.

Керівнику організації-підрядника та службовій особі, які затверджували акти приймання робіт, повідомлено про підозру у скоєнні злочину за ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України (службова недбалість). Досудове розслідування завершене.

Статтею передбачене покарання у вигляді позбавлення  волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого. 

 

Загрузка...