Майже $4 млн Норвегія виділить Україні на проєкт щодо реабілітації військових

Україна і Норвегія співпрацювавимуть у новому  проєкті у сфері охорони здоров’я, у який буде включена реабілітація військовослужбовців. Про це, на своїй сторінці у “Facebook”, написав посол України в Королівстві Норвегія Вячеслав Яцюк.

«Особливо важливе значення для України має те, що одна з головних цілей проєкту спрямована на поліпшення послуг української медицини у сфері фізичної та психологічної реабілітації, що надаються пораненим українським військовослужбовцям та іншим постраждалим громадянам», — зазначив посол.

Проєкт планують втілити в життя вже в цьому році. Для цього будуть залучені всі потрібні лікувальні та науково-дослідницькі установи України та Норвегії. Міністерство охорони здоров’я України координуватиме дії української сторони, від норвезької сторони цим займатиметься Міністерство охорони здоров’я та соціальних служб Норвегії.

«Уряд України високо цінує рішення Уряду Норвегії виділити на цілі фінансування проєкту 37 мільйонів норвезьких крон (близько 4 мільйонів доларів США)», — повідомив Яцюк і додав, що витрати, повязані з проєктом, рівномірно розподілятимуться між обома країнами.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!