Майже бунт: люди домоглися зупинки потяга в Тернополі

Опубліковано 3 Серпня 2020 о 10:59

На залізниці починають виникати конфлікти, оскільки пасажири невдоволені тим, що після внесення Тернополя до карантинної «червоної зони», у місті потяги відсьогодні не зупиняється. Доходить до справжніх бунтів. Про це сьогодні на сесії міської ради повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал, пише terminovo.te.

За даними мера, тернополяни домоглися зупинки потягу з Херсону.

«Там їхало 85 тернополян, їхали батьки з дітьми, хворими на ДЦП. Тільки коли тернополяни вчинили бунт, керівник потяга таки погодився зупинитися і висадити людей в Тернополі», — розповів Надал.

Він також зачитав повідомлення від мешканців міста, які стали заручниками у потягу «Київ–Трускавець», зазначивши, що в мерії отримують «масу звернень» від людей.

«Саме зараз знаходимось у потягу № 49, на який “Укрзалізниця” нам продала квитки учора уже після внесення Тернополя в «Червону зону».

Читайте також:   У Польщі до 6 років в’язниці засудили українця, який п’яним скоїв смертельну аварію

Про те, що потяг не зупинятиметься у Тернополі, дізналися від провідниці. Начальник потяга вибачився і запропонував виходити в першій ночі у Хмельницькому або о 4 ранку у Львові. Нас таких заручників — 15 лише у вагоні. Чому нас як злочинців етапують заблокованими в потягу без права і можливості вийти в рідному місті», — озвучив мер Тернополя послання пасажирів з Тернополя.

На сьогоднішній сесії депутати планують прийняти звернення до міністра інфраструктури з проханням зняти обмеження на зупинку потягів у Тернополі.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM