Майже пів сотні людей отримали травми через п’яних водіїв на Львівщині

На Львівщині травмувалося майже пів сотні людей через нетверезих водіїв за сім місяців. Таку статистику оприлюднили сьогодні у пресслужбі поліції Львівської області.

За сім місяців цього року на території Львівської області зареєстрували 208 ДТП саме через перебування водія у нетверезому стані.

З них 32 ДТП з постраждалими, в яких травмувалось 47 осіб, а також 5 людей загинуло.

Нагадаємо про адміністративну відповідальність за керування транспортним засобом у стані сп’яніння (ст. 130 КУпАП):
— за скоєння правопорушення вперше: штраф 17 тисяч гривень та позбавлення права керування транспортними засобами на один рік;
— повторно впродовж року: штраф 34 тисячі гривень та позбавлення права керування транспортними засобами на три роки з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого, або адмінарешт на десять діб з позбавленням права керування транспортними засобами на три роки з оплатним вилученням ТЗ чи без такого;
— двічі впродовж року: штраф 51 тисяча гривень та позбавлення права керування ТЗ на десять років з конфіскацією ТЗ, або адмінарешт на п’ятнадцять діб з позбавленням права керування ТЗ на десять років, з конфіскацією ТЗ.
Нагадуємо, що максимально допустимий рівень алкоголю в крові — 0,2 проміле.

Закликаємо водіїв не сідати за кермо в стані сп’яніння, адже ви не можете контролювати свої дії і стаєте небезпечним для себе та інших учасників дорожнього руху.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!