Макаревич виступив у Львові: аншлаг на концерті (ФОТО, ВІДЕО)

Російський музикант і лідер рок-гурту “Машина времени” Андрій Макаревич відвідав український Львів, а також виступив із джазовим проєктом “YO5” на відкритому повітрі у клубі “FESTrepublic”. Як видно зі знімків у мережі, на його концерті було багато людей.

Як повідомляє “Оbozrevatel”, крім того, самому артисту дуже сподобався Львів. Він подякував місту за гостинність і поділився відповідним фото на сторінці в “Instagram”.

Відомо, що Макаревич впродовж декількох днів подорожує з проєктом “YО5”. Музикант уже відвідав Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Чернівці. За словами знаменитості, він не очікував побачити таку розкішну архітектуру, стильні ресторани та чистоту.

Варто зазначити, що Макаревич не раз висловлювався на підтримку України і критикував дії російської влади та лояльних до неї ЗМІ на тлі подій Євромайдану, окупації Криму та Донбасу. А в лютому він заявив, що президент Росії Путін зробив усе, щоб кількість тих, хто його ненавидить, збільшилася.

Раніше Макаревич розповів про цькування в Росії через підтримку України. За його словами, після того як 2014 року він виступив у Святогорську, Донецької області, проти нього розгорнулася кампанія.

Коротко про знаменитість:

Андрій Макаревичрадянський і російський музикант, співак, поет, бард, композитор, художник, продюсер, телеведучий, актор, лідер, засновник і єдиний беззмінний учасник рок-гурту “Машина времени”. Заслужений артист РРФСР, народний артист Російської Федерації.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!