Максим Козицький вимагає позакривати у місті заклади громадського харчування та фітнес-центри

Опубліковано 3 Липня 2020 о 14:28

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький скерував на адресу міського голови Львова Андрія Садового офіційного листа з вимогою невідкладно скликати позачергове засідання Львівської міської комісії ТЕБ і НС. Очільник області просить керівника міста привести рішення місцевої комісії у відповідність до вимог Постанови КМУ (від 20.05.2020 № 392 та рішення Львівської обласної комісії ТЕБ і НС від 22.06.2020), а саме — заборонити у місті діяльність закладів громадського харчування, фітнес-центрів та спортзали.

«Звертаю Вашу увагу на те, що відповідно до п. 4. вищевказаної постанови рішення щодо посилення протиепідемічних заходів та припинення їх на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиниць приймається виключно регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Також, доводжу до Вашого відома, що рішення про послаблення карантинних заходів приймається на підставі подання головного державного санітарного лікаря регіону, з урахуванням оцінки епідемічної ситуації. Проте, подання на послаблення карантинних заходів, тим більше послаблення заходів у місті Львові, не було.

Крім цього, відповідно до Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 409,  місцева комісія в своїй діяльності керується, крім нормативно-правових актів, також рішеннями регіональної комісії. Водночас, 24.06.2020 Львівською міською комісією ТЕБ і НС (протокол № 40), всупереч положень Постанови КМУ від 20.05.2020 № 392, рішення Львівської обласної комісії ТЕБ і НС від 22.06.2020, прийнято рішення: «Дозволити роботу закладам громадського харчування, фітнес-центрів та спортивних залів з кількістю відвідувачів до 10 осіб …», — йдеться у тексті звернення.

З огляду на вищевикладене, а також зважаючи на необхідності неухильного дотримання вимог законодавства, у тому числі в частині забезпечення карантинних заходів, Козицький вимагає невідкладно скликати позачергове засідання Львівської міської комісії ТЕБ та НС і привести рішення місцевої комісії у відповідність до вимог Постанови КМУ від 20.05.2020 № 392 та рішення Львівської обласної комісії ТЕБ і НС від 22.06.2020».

Голова Львівської облдержадміністрації також проінформував про згадане рішення Львівської міської комісії ТЕБ і НС і Головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.

В офіційному листі наголошено, що «з врахуванням епідемічної ситуації у регіоні, зокрема і у м. Львові, вважаємо передчасними та безпідставними вищевказані послаблення карантинних заходів, у зв’язку з чим, облдержадміністрацією скеровано відповідні звернення в прокуратуру Львівської області та головне управління національної поліції у Львівській області».

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM