Мама екс-регіоналки у суді вимагає заборонити підписувати закон про мову

Опубліковано 11 Травня 2019 о 12:30

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла заява про забезпечення позову від ГО «Інститут правової політики та соціального захисту імені Ірини Бережної» до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія щодо заборони підписувати ЗУ «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Про це повідомляє Окружний адміністративний суд міста Києва.

Зокрема, позивач просить суд, у порядку забезпечення адміністративного позову, заборонити Голові Верховної Ради України та будь-кому із окремих народних депутатів та працівників Апарату ВРУ вчиняти будь-які дії спрямовані на підписання відповідного закону, направлення його на підпис Президентові та подальше офіційне опублікування зазначеного закону.

Наразі, судом вирішується питання щодо наявності правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову до подання відповідного позову до Окружного адміністративного суду міста Києва. Згідно з частиною 2 статті 150 КАСУ, забезпечення позову допускається як до пред’явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи.

ГО «Інститут правової політики та соціального захисту імені Ірини Бережної» керує мама померлої екс-регіоналки Ірини Бережної — Олена.

 

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM