Маркіян Мальський отримав найбільше голосів в опитуванні щодо кандидатів на посаду очільника ЛОДА

Опубліковано 18 Червня 2019 о 12:23

Маркіян Мальський — юрист, почесний консул Республіки Австрії у Львові набрав понад 92 % голосів в опитуванні, проведеному ІА “Дивись.info”, у період з 14 по 17 червня серед читачів.

Натомість, на другій сходинці опинився Денис Шмигаль, за якого проголосували 4,2 % з тих, хто взяв участь в опитуванні. Свої голоси Максиму Козицькому віддали лише 3,8 % читачів.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський через соцмережі звернувся до львів’ян з проханням допомогти визначитися із кандидатурою на посаду голови Львівської обласної державної адміністрації.

Денис Шмигаль — кандидат економічних наук, директор Бурштинської ТЕС та заступник генерального директора «ДТЕК Західенерго».

Максим Козицький — директор в «Еко-ОПТІМА», а також є лауреатом премії «Людина року» в номінації «Підприємець року».

Маркіян Мальський — голова західноукраїнської філії однієї з юридичних компаній. Також є автором трьох книг та більше сотні наукових статей, а у 2016 році став почесним консулом Республіки Австрії у Львові.

Гал-інфо порахував коментарі на сторінці президента, фаворитом серед кандидатів став Маркіян Мальський з близько 57% підтримки користувачів. Максим Козицький та Денис Шмигаль отримали меншу підтримку – приблизно 23% та 20% відповідно.

Нагадаємо, за даними “Форпосту”, головою Львівської адміністрації має стати Маркіян Мальський, який таки знайшов для себе аргументи змінити свою позицію стосовно пропонованої посади. З власних джерел “Форпосту” стало відомо, що Президент Зеленський уже визначився з очільником Львівщини.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM