Маршрут № 40 повернувся у звичний режим руху

Маршрут № 40 повернувся у звичний режим руху згідно паспорту, через ліс у напрямку Львів–Винники. Про це повідомили у пресслужбі Винниківської міської ради.

Відтепер маршрут № 40 пролягатиме через Винниківське озеро, як було до ремонту вулиці Личаківської.

Маршрут: вул. Стрийська–вул. Хуторівка–вул. Чукаріна–проспект Червоної Калини–вул. Сихівська–вул. Зелена–вул. Джорджа Вашингтона–вул. Пасічна–вул. Личаківська–вул. Галицька–вул. Личаківська–вул. Пасічна–вул. Джорджа Вашингтона–вул. Зелена–вул. Сихівська–проспект Червоної Калини–вул. Хуторівка–вул. Стрийська.

Як повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич, допоки тривали роботи із ремонту проїзної частини Личаківської, мешканці вулиці Богдана Хмельницького у Винниках із розумінням ставилися до того, що громадський транспорт їхав в об’їзд через село Лисиничі по Тракту Глинянському.

Але у грудні 2020 року вулицю Личаківську відкрили для руху приватного транспорту. По вулиці Личаківській, біля заводу «Ензим» та Винниківського озера відновили курсування приміські автобуси маршрутів № 102, 105, 110, 147, які підпорядковані обласному Управлінню транспорту, в той же час міський автобусний маршрут № 5а, який має курсувати від станції Підзамче до Винник біля «Ензиму» та Винниківського озера так і не відновив своє курсування. Так само, попри те, що вулиця Личаківська відкрита для проїзду, через Лисиничі курсують і автобуси маршруту № 40.

“Через спільноту «Варта1», яку я заснував, отримав звернення від мешканки вулиці Богдан Хмельницького у Винниках. Ця вулиця, нагадаю, знаходиться біля колишнього Винниківського озера. У цій скарзі йдеться про проблеми місцевих мешканців із громадським транспортом, які виникли після того, як вулицю Личаківську закрили на капітальний ремонт на ділянці від вулиці Букової до в’їзду в місто Винники. Місцева мешканка-автор звернення пише, що отримала відповіді від влади міста, чому автобуси не курсують — ніби то немає знаків і розмітки. Зазначу, що у 2018 році відсутність розмітки і світлофорів на ділянці вулиці Личаківської від Мечникова до Пасічної не стала перешкодою для відновлення руху громадського транспорту.

З огляду на прохання до мене втрутитися в ситуацію, скеровую депутатське звернення на ім’я керівника Управління транспорту Департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР пана Ореста Олеськіва із вимогою виправити ситуацію і забезпечити мешканців вулиці Богдана Хмельницького у Винниках громадським транспортом, а саме: відновити курсування по вул. Личаківській автобусів маршруту № 5а. Щодо маршруту № 40 — всі або частина автобусів, які обслуговують цей маршрут, теж, на моє переконання, мають курсувати по вул. Личаківській”, — повідомив депутат.

Зараз після звернення маршрут згідно паспорту вдалося відновити.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!