Масова вирубка карпатських лісів в смт.Славське (фото)

Опубліковано 7 Травня 2017 о 14:50

Вирубка лісів у Карпатах турбує не лише місцевих мешканців та туристів, але і екологів.

Найбільше від вирубки  потерпають українські Карпати, де величезний запас лісу в регіоні. За офіційними даними,  лісовий масив займає 16% всієї території країни. Це майже 11 мільйонів гектар лісів. 40% з них припадає на західну Україну, де вирубка досягла масштабів екологічного лиха. 

Небайдужий мандрівник повідомив кореспондентам Варти 1 про масову вирубку лісів в  смт.Славське, Сколівського району Львівської області.

“Знищено і вирубано значну частину лісу.  Незрозумілі магістралі, які ведуть в нікуди. Безліч поворотів, викрутасів і площадок на тих місцях, де були найбільші дерева. Залишено багато сміття, а сухі дерева, як стояли так і стоять. Великі пеньки викорчовують, або загортають землею, малі накривають (ховають) гіллям”, повідомляє турист.

Вирубка дерев у лісах несе негативний вплив для клімату усієї країни, значно підвищує ризики повеней та паводків, погіршується якість ґрунту та родючість. Крім цього, вирубування карпатських лісів зумовлює зменшення біорізноманіття, знищення ареалів рідкісних видів флори і фауни, загибель цінних природних екосистем.

“Ці вирубані території охоплюють велику площу саме там де був недоторканий ліс з безліччю різних ягід і грибів. Пішли з дружиною погуляти і натрапили на таке. Серце крається від болю…”, розповідає чоловік.

Читайте також:   Поліцейські Львівщини розслідують факт підробки слабоалкогольної продукції всесвітньо відомого бренду (фото)

 

 

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM