Масове отруєння гвардійців на Львівщині: подробиці

У Львові відбулося масове отруєння бійців Нацгвардії. Як виявилося, 29 квітня, у медпункт військової частини 4114, що розташована на вулиці Стрийській, звернулося 27 військовослужбовців зі скаргами на погане самопочуття і ознаками розладу травлення. Про це пише “Сегодня”.

“Для повноцінного лікування всіх військовослужбовців доправили у військовий госпіталь міста Золочів. Наступного дня, для локалізації можливої ​​інфекції, у госпіталь відправили ще 30 військовослужбовців з подібними симптомами”, — повідомляє Західне територіальне управління Національної гвардії України.

Додамо, що напередодні майже всі військовослужбовці перебували на службі з охорони громадського порядку у Львові, а до деяких з них приїжджали родичі.

Також відомо, що всі продукти харчування, що надходять на забезпеченні військової частини проходять ретельний контроль і їх якість підтверджується супровідними документами.

“В їдальні військової частини харчується понад 300 осіб, тому говорити про те, що бійці з’їли неякісні продукти харчування поки немає підстав. Крім цього, були відібрані проби харчових продуктів, готової їжі, змиви та інше. Результати будуть відомі найближчим часом”, — запевняють військові.

Всім хворим військовослужбовцям надали необхідну медичну допомогу. Стан їх здоров’я зараз задовільний. За цим фактом призначено службове розслідування.

Також у військовій прокуратурі Західного регіону повідомили, що за фактом масового отруєння відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 425 ККУ (недбале ставлення військової службової особи до служби, якщо це заподіяло істотну шкоду). Винним загрожує позбавлення волі на термін від п’яти до восьми років.

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM