Масове отруєння в коледжі на Тернопільщині: 27 дітей потрапило до лікарні

У ніч із 18 на 19 лютого, 27 студентів одного з коледжів Збаразького району, Тернопільської області, потрапили до лікарні через харчове отруєння.

Про це повідомляє Національна поліція Тернопільської області.

«Станом на 11 годину кількість дітей, які потрапили до лікарні з харчовим отруєнням, зросла до двадцяти семи. На місці події працюють правоохоронці та експерти Держпродспоживслужби», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що всі діти мали скарги на загальну слабкість і діарею. У частини неповнолітніх перші симптоми почали проявлятися ще вдень, 18 лютого, у решти — під вечір.

За словами начальника відділу ювенальної превенції Петра Тиховича, серед госпіталізованих є як дівчата, так і хлопці, віком від 15 до 18 років.

Правоохоронці разом з експертами встановлюють причини масового отруєння. Експерти відбирають взірці їжі у їдальні, перевіряють харчі, які діти привезли з дому, а також обстежують кімнати, де мешкають студенти.

За попередньою інформацією, обідали в їдальні коледжу 153 студентів, а вечеряли — 100. Постраждалі стверджують, що не всі в день отруєння там харчувалися. Стан дітей не важкий.

Цей факт внесений в Єдиний реєстр досудових розслідувань згідно зі статтею 325 Кримінального кодексу України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!