“MasterCard” і “Приватбанк” запускають перший в Україні проект поведінкової біометрії

“Mastercard”, у партнерстві з “Приватбанком”, реалізує перший в Україні проект верифікації клієнтів, заснований на поведінковій біометрії, його мета — прогресивна та безпечна аутентифікація в епоху, коли пароля не достатньо для захисту облікового запису.

Про це повідомляє пресслужба “Приватбанку”, пише “Економічна правда”.

Зазначається, що нове рішення забезпечується платформою прозорої перевірки користувача “NuDetect” (від “NuData”, компанія “Mastercard”). Проект планують реалізувати до кінця 2019 року.

“Раптові зміни в очікуваній поведінці, як-от використання пристрою з іншою мовою, введення іншого тексту або занадто швидкий перегляд сторінки — деякі з багатьох потужних індикаторів ризику”, — йдеться у повідомленні.

“«NuDetect» дозволить онлайн-банкінгу та мобільному додатку Приват24 перевіряти клієнтів за їх унікальною поведінкою при взаємодії з пристроями або додатками. Рішення аналізує сотні сигналів, включаючи характеристики пристрою, пасивні біометричні та поведінкові показники. Потім — порівнює їх зі способом поведінки користувача в минулому.

У “Приватбанку” додають, що технологія “NuDetect” допомагає організаціям в усьому світі перевіряти особу клієнтів, використовуючи їх природну поведінку при взаємодії в інтернеті. Рішення забезпечує ненав’язливу безперервну аутентифікацію, воно невидиме і не вимагає попередньої реєстрації. Користувачеві не потрібно виконувати будь-які додаткові дії, окрім тих, які він зазвичай робить, використовуючи свій акаунт

Поведінкові дані таких взаємодій аналізуються в режимі реального часу, щоб забезпечити достовірну оцінку ризиків користувачів — це допомагає компаніям запобігти потенційним вторгненням і атакам. 

“Пасивна” біометрія дозволяє перевірити користувача без будь-яких додаткових зусиль з його боку.

Платформу “NuDetect” розробила “NuData Security”, яку придбав “Mastercard” у 2017 році. 

Використовуючи машинне навчання, платформа “NuDetect” створює профайл клієнта, в якому збираються понад 300 його унікальних параметрів. За цими параметрами платформа в режимі реального часу визначає, чи є користувач справжнім клієнтом або ж це шахрай”, — заявила Наталія Кангіна, керівник напрямку digital продуктів “Mastercard” в Україні.

“Ми постійно працюємо над вдосконаленням алгоритмів запобігання шахрайства при онлайн транзакціях. Для цього ми аналізуємо безліч різних параметрів, щоб запобігти фроду і бути готовими виявляти нові види та способи шахрайства, які з’являються у світі.

Реалізація спільного з “Mastercard” рішення дозволить “Приват24″ надати нашим клієнтам найбільш досконалий новий рівень безпеки, при цьому — забезпечуючи максимальну швидкість і комфорт при проведенні платежів”, — зазначив член правління “Приватбанку” Сергій Харітіч. 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!