Матір розповіла журналістам про стан 2-річного хлопчика, що впав в окріп

Сьогодні дворічному Івану Малетичу, з села Сусідовичі, що на Старосамбірщині, стало гірше. Він надалі перебуває на штучній вентиляції легень у реанімації. Про стан хлопчика розповідає “Львівська Мануфактура Новин”.

Мама хлопчика, Іванна Малетич поділилася з журналістами, про те, що вчора у них з’явилась надія на порятунок, але марно.

“Вчора лікар покликав мене на розмову, — розповідає мама. — Сказав, що є можливість поїхати на лікування в Америку, але треба принести всі документи, щоб терміново зробити закордонний паспорт. Я сьогодні все зібрала, принесла, а мені кажуть шокуючу новину. Стан Іванка дуже погіршився, тому все поки відміняється. Лікарі не можуть давати ніяких шансів і прогнозів, поки мовчать”.

Мама в розпачі. Каже, тепер надіється лише на Божу допомогу, адже з коштами проблем вже немає.

“Нам допомогло дуже багато добрих людей. Долучилось спонсорів багато, гроші є, але, на жаль, від них тепер нічого не залежить, — каже. — Всі гроші, які нам залишаться після лікування, ми передамо іншим хворим діткам у благодійний фонд, нам не треба чужого. Головне, щоб синові стало краще”.

Зараз дитина у медикаментозному сні. Поруч з ним весь час перебуває мама. Медики кажуть, на 5–8 день після опіків організм починає відторгувати обпечену шкіру. Тоді багато токсинів всмоктується в кров.

Нагадаємо, 23 квітня 2-річний Іванко впав у 40-літрову каструлю з окропом.

 Хлопчик отримав 70 % опіків тіла.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM