Мати зґвалтованої і вбитої 14-річної дівчини, цинічно брехала, що шукала доньку

Опубліковано 7 Липня 2019 о 13:30

Мати зґвалтованої та вбитої 13-річної Інни Дубік із села Миролюбівка, Дніпропетровської області, навіть не намагалася шукати доньку. Про це пише gazeta.ua.

Вона переконувала, що дівчинка десь гуляє селом, розповіла начальник служби у справах дітей Пятихатской райдержадміністрації Олена Компанієць.

“Мені страшно дивитися матері дівчинки в очі. Вона мені спокійно цинічно брехала. Я шукала її дівчинку, а вона цинічно брехала. І ще вона була байдужою, без емоцій. Я по телефону “змушувала” її шукати дівчинку, вона мені відповідала, та де ж я її знайду. На питання, чому так пізно повідомила поліції про пропажу дівчинки, “мати” відповідала, що десь то по селу вона з’являлася. Питала, а де ж дівчинка ночує, мати відповідала — там де і гуляє. Тобто повний нуль. Ось почуття матері до факту зникнення своєї дитини”, — розповіла Компанієць.

І подякувала усім, хто брав участь у пошуках дитини.

Нагадаємо, у селі Миролюбівка, П’ятихатського району, на Дніпропетровщині, 5 липня, знайшли тіло 13-річної Інни Дубік. Була зґвалтована і вбита. Дівчинка зникла вдень 23 червня. Пішла до магазину і не повернулася. Батьки про її зникнення повідомили лише за тиждень — 29 червня. Мати запевняла, що весь цей час намагалася шукати Інну самостійно.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM