МАУ виконає для заробітчан спецрейс з Києва до Німеччини

У вівторок, 5 травня, авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» виконає третій спеціальний пасажирській рейс з Києва до Франкфурта (аеропорт Хан). Продовження програми перевезення українських громадян за кордон за трудовими контрактами стало можливим завдяки тісній співпраці авіакомпанії з Міністерством закордонних справ та Офісом віце-прем’єр міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

“Напрацьовано чіткий і прозорий механізм перевезення громадян України за кордон. До обов’язкових умов подорожі належать: наявність трудової візи, контракту строком від трьох місяців і медичної страховки, у тому числі на випадок COVID-19. До перевезення приймаються лише офіційно працевлаштовані громадяни, виїзд яких за кордон не є епідеміологічним ризиком”, — повідомили у прсслужбі компанії.

У  МАУ також повідомили, що  перевізник має єдиний канал, через який може у стислі терміни отримати достовірну інформацію щодо виконання кожного окремого спеціального рейсу або кожного окремого пасажира.

Наразі, МАУ отримала замовлення на здійснення чартерних перевезень до Німеччини, Великої Британії, Фінляндії, Швеції, Польщі.

Раніше вже виконані аналогічні рейси до Гельсінкі та Лондону.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!