Медики Львова провели першу в Україні складну операцію з реконструкції обличчя (ФОТО)

Медики лікарні швидкої допомоги міста Львова провели першу  в Україні складну поєднану ортогнатично-артропластичну операцію з реконструкції обличчя.

Як інформує «Варта1», у повідомленні Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова зазначається, що після ДТП у п’ятирічному віці наш пацієнт, сьогодні 20-річний юнак, отримав складні переломи нижніх кінцівок та нейротравму. Лікарі тоді йому не діагностували ще однієї травми — перелому нижньої щелепи. Через це вже за кілька років він просто не міг широко відкрити рота, йому було важко жувати, погано спати вночі.

До лікарні хлопець звернувся з ускладненнями після невдалого попереднього лікування. Діагноз — деформуючий остеартроз лівої та кістковий анкілоз правої суглобової головки. Простішими словами — давня травма призвела до хронічного захворювання суглобів із практично цілковитою їхньою нерухомістю. Після попередньої консультації медики провели ортодонтичну підготовка до складної операції. Виготовлено ортогнатичний план в лабораторії Eurosplint та протези індивідуальних суглобів.

«12 годин команда медиків проводила складне поєднане хірургічне втручання: бімаксилярну ортогнатію з геніопластикою та артропластику сронево-нижнєщелепових суглобів. Їхня мета — повернути щелепи у правильне положення та відновити деформовані суглоби! Для цього спеціалісти усунули розростання кісткової тканини, що заважало при відкриванні рота, розташували спочатку скронево-нижньощелепові суглоби, потім допереду висунули верхні щелепи та підборіддя. Про результат операції. Всього через кілька днів вигляд обличчя пацієнта — змінився! Тепер хлопець зможе забути про постійний дискомфорт та не відчуватиме труднощів рухах щелепою», — зазначається у повідомленні.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!