Медики повідомили, чим отруїлись відвідувачі сумнозвісного ресторану «Червона рута»

Опубліковано 14 Червня 2019 о 17:52

Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України повідомив, про результати перевірки закладу після отруєння людей. Про це повідомляють у Департаменті охорони здоров’я львівської ОДА.

Нагадаємо, що 8 та 9-го червня до львівських лікарень потрапили люди з ознаками отруєння з попереднім діагнозом — гостра кишкова інфекція.

“До Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поступило повідомлення про госпіталізацію до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні та Новояворівської РЛ імені Юрія Липи пацієнтів, які святкували весілля в ресторані “Червона рута” у м. Львові. Всього в заклади охорони здоров’я по допомогу звернулося 60 осіб (8 дітей), госпіталізовано 54 осіб, з них 8 дітей”, — йдеться у повідомленні.

За даними лабораторних досліджень поставили діагноз — сальмонельоз.

За  результатами лабораторних  досліджень проб, відібраних бактеріологічною лабораторією під час виникнення спалаху виявили:

  • у 5-ти  взірцях висіяна Salmonella enteritidis (рулет курячий, печінка куряча, соус гірчичний, шашлик свинний, риба фарширована).
  • у 16-х взірцях висіяни бактерії групи кишкової палички (рулет курячий, тістечко морквяно-імбирне, печінка куряча смажена, курка смажена, паштет курячий, майонез власного виробництва, соус гірчичний, шашлик свинний, риба фарширована, печінка тушкована з яблуком, голубці з м’ясом і рисом,  печериці фаршировані, качка фарширована, баклажанові рулети, печінкові рулети, печінка тушкована).

У двох обстежених офіціантів ресторану виявлено St.aureus.

З метою встановлення факторів передачі та джерела ймовірного інфікування, фахівці Львівського міського відділу ДУ “Львівський ОЛЦ МОЗ України” продовжують епідеміологічне розслідування та лабораторні дослідження.

Станом на 16.00 год. 14.06.2019 року в стаціонарі залишається 26 осіб (5 дітей). Стан пацієнтів середньої важкості. 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM