Мер Львова за три роки пропустив 70% всіх голосувань сесій

Протягом своєї третьої каденції, з 2015 року і дотепер, міський голова Львова Андрій Садовий не тиснув на жодну з кнопок під час 70 % всіх голосувань сесій. Про це повідомляє Громадянська мережа «Опора», передає Львівський портал.

 

Протягом своєї третьої каденції на посаді мера Львова Андрій Садовий не брав участі у 70 % всіх голосувань сесій (2907 голосувань).  Під час 524 голосувань (12 %) він натискав кнопку «За», а ще під час 690 голосувань (16 %) взагалі був відсутній.

«Як це можна пояснити? Чому у міського голови позиція “не голосувати”? Як виявилося, то все доволі банально. Пан Садовий просто відкриває сесію, лишає свою картку і покидає залу. Чому ж у час боротьби з “кнопкодавством” лідер такої опозиційної фракції чинить таким способом? А тим більше, зважаючи на купу заяв та оскаржень голосувань через “кнопкодавство” самої фракції у Верховній Раді?», — зауважують аналітики «Опори».

Як пояснювали у міській раді, система електронного голосування «Віче» не може працювати без картки міського голови.

«Однак, звернувшись до даних щодо голосування, ми можемо стверджувати, що це не так. Є голосування, на яких пан міський голова був відсутній, і депутати могли вільно голосувати. Тому якщо, фактично, прирівняти всі “не голосував” до фактичного “відсутній”,  міський голова Львова є рекордсменом серед прогульників», — підсумовують експерти.

Зазначимо, такий результат голосувань Андрія Садового під час сесій Львівської міської ради аналітикам вдалось отримати завдяки сервісам rada4you.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!