Мерзенна подія на Волині: у Ковелі недоумок пхнув собаку під колеса автобуса (відео)

Опубліковано 8 Квітня 2019 о 10:14

У Ковелі, чоловік спеціально штовхнув собаку під колеса маршрутки. Внаслідок отриманих травм, пес помер. Про це, з посиланням на повідомлення у “Facebook”-спільноті “Kovel Animals”, пише видання Волинь.уа.

“Чергова жахлива подія, що відображає, наскільки жорстокою може може бути людська істота… 1 квітня, м. Ковель, камери спостереження фіксують здавалось би несумісну зі здоровим глуздом ситуацію. Пес, що мешкав на місцевому ринку, жив собі, мав ім’я, його годували, любили, та навіть навчили команді, за якою він… починав гавкотіти на автівки.

Звісно, виконання такої команди не є нормою соціальної поведінки, і частенько пес гавкотів навіть без виконання команди, та агресивним він, точно не був (висновки робимо після спілкування з людьми, що опікувались песиком).

Отож, ситуація, велосипедист, що проїздив по вулиці Брестській, та пес, що декілька секунд пробіг поруч нього із гавкотом, а далі.., чоловік зупиняється, розвертається, іде на зустріч собаці, вже тримаючи велосипед у руках, та порівнявшись зі псом, навмисне штовхає останнього під колеса маршрутного таксі.

Далі, далі не вистачає слів, що б описати ситуацію, є лише емоції, та страх, страх від того, що людина з явно хворою психікою (так, не боїмось робити подібний висновок) ходить посеред нас та наших дітей.

Песик не вижив, а горе-чоловік, чомусь поїхав у протилежному напрямку, що ще раз доводить його зовсім неадекватні дії.

Ми маємо свідків, відео з камер спостереження, та звертаємось до мешканців міста, якщо вам щось відомо про цю особу, прохання повідомити нам. За цим фактом є заява до поліції, на відкриття кримінального провадження, просимо допомогти нам встановити особу вбивці песика”, — йдеться у дописі.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM