Мешканці будинку у Львові допомогли затримати п’яного водія (водія)

Вчора, 11 червня, ввечері, мешканці одного з кварталів на вулиці Кн. Ольги, оперативно повідомили про нетверезого водія. Про це повідомили на сторінці руху, який бореться проти нетверезих водіїв за кермрм “Pitbull Lviv”.

Водій, перебуваючи на подвір’ї будинку, поводив себе досить дивно: видерся на верх автомобілю і сидів там, згодом все ж зібрався і поїхав на парковку. На щастя обійшлось без пригод, проте самостійно покинути автомобіль він уже не міг.

“У Вас все гаразд? Ви спите з увімкнутим двигуном”, — на відео чути діалог уже з правоохоронцями.

Активісти руху просять одразу виявляти і повідомляти про нетвеверезих водіїв, адже:
— нетверезий водій несе загрозу Вам та оточуючим;
— у дворах гуляють Ваші діти/батьки/родичі/друзі;
— водій у такому стані не усвідомлює своїх дій і може наробити біди.

Радимо усім мешканцям брати приклад та проявляти нульову толерантність до п’яничок за кермом. У першу чергу — це безпека Ваша та оточуючих. 

Нетверезий водій Львів Део Нексія Пітбуль

Мешканці "злили" п'яного. Результат – на відеоЖителі одного з кварталів вул. Кн. Ольги оперативно повідомили про нетверезого водія. Чи підтримуєм ми таке рішення? Однозначно. Чому це важливо:- П'яний водій несе загрозу Вам та оточуючим- По двору гуляють Ваші діти/батьки/родичі/друзі- Водій в такому стані не усвідомлює своїх дій і може наробити бідиРадимо усім мешканцям брати приклад та проявляти 0-ову толерантність до пияків за кермом. В першу чергу – це безпека Ваша та оточуючих. Дякуєм небайдужим та Патрульна поліція Львівської області за швидке реагування!

Gepostet von Pitbull Lviv am Dienstag, 11. Juni 2019

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM