Мешканці Львова вимагають знесення недобудованого “масиву-привиду” на тракті Глинянському

Таку петицію на сайті зареєстрували вчора, 2 жовтня. У тексті вимагається знесення недобудов на вул. Тракт Глинянський м. Львів, а також розробка детального плану даного району недобудов.

Автором петиції є Федорович Андрій.

До кінця збору підписів залишилось 59 днів.  Вже станом на сьогодні, петиція набрала  34 голоси. 

“Щороку ми спостерігаємо за трагічною статистикою нещасних випадків на цих недобудовах. Цього 2019 року ми знову констатуємо нещасний випадок на недобудовах на вул. Тракт Глинянський, який відбувся 27 вересня 2019 року із підлітком. І лише весною 2016 року людина здійснила самогубство саме з цих недобудовах.
Дані недобудови були і є і, думаю, ще будуть місцем для зустрічі підлітків і проведення вільного часу, оскільки це екстрім, а в підлітковому віці хочеться екстріму.
Також на даних недобудовах грають в пейнтбол, підлітки розмальовують графіті, тобто це є місцем де проводять час. Шахти ліфтів відкриті, конструкції вже десятки років руйнуються і не зрозуміло, що ще здатне витримати людину”, — йдеться у тексті петиції.

Автор пропонує повністю знести недобудовані будинки.

“Оскільки дані недобудови були побудовані десятки років і не були належно законсервовані, то за краще для безпеки майбутніх жильців взагалі знести дані недобудови, а не вкладати гроші в укріплення даних недобудов і перетворення їх в житлові будинки. Потрібно розробити детальний план даного району не тільки нових житлових будинків, а також міні стадіони, та спортивні майданчики, а також алеї, оскільки на деяких ділянках є лише забиті палі і не зведено жодного поверху.
У детальних планах врахувати інженерні мережі, щоб саме проблеми інженерних мереж не призвели до нових недобудов”, — додає автор.

Як вирішення  проблеми у петиції пропонують:

1) Якщо можливе, виділення коштів для знесення недобудов на вул. Тракт Глинянський.
2) Провести зустрічі із мешканцями даного району на громадських слуханнях стосовно детального плану даного району.
3) Запланувати виділення коштів для розробки детального плану даного району.
4) Після детального плану продати або здати в оренду ділянки для нового будівництва.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!