Огляд внутрішнього рейсу “Львів–Київ–Львів” на крилах “Windrose Airlines” (фото)

Внутрішній авіарейс “Львів–Київ–Львів” один з найактуальніших маршрутів з міста Лева у період зимової навігації.

Сьогодні, ми розкажемо, як проходить сам рейс, на якому літаку та які враження після польоту. 

Звісно безпечний політ додому, який у нашому випадку відбувся одразу на новому для України типі літака ATR72-600, який у літку 2020-го року поповнив флот авіакомпанії.

Після проходження всіх процедур контролю в аеропорту «Бориспіль», працівники наземної служби провели нас до літака, де в очікуванні посадки на борт, ми спостерігали, як сонячні промені відблискують фюзеляж та бортовий номер, який має особливе розшифрування.

UR-(RWA)-R-Rose, W-Wind та буква A-Alfa, яка є першою буквою алфавіту, що також означає першість даного борту!

На даний момент компанія експлуатує 4 такі літаки та цього року очікує на поповнення ще декількома літаками даного типу!

На вході у літак нас зустрічали два бортпровідники, які виконують обов’язки зі забезпечення безпеки під час польоту.

Приємним моментом, також стала мелодія авіакомпанії «Літак на двох», яка звучала у салоні, що також додала позитивної атмосфери.

Прищіпнувши ремені безпеки, подивившись та прослухавши демонстрацію правил безпеки, наш літак вирушив на злітно-посадкову смугу та злетів!

Політ тривалістю 1 год 15 хв був сповнений позитивних вражень, адже після набору висоти, ми спостерігали за яскравим заходом сонця та промінням, яке пробивалося всередину літака.

Салон літака обладнаний 72-ма зручними кріслами. Більше простору для ніг у порівнянні з іншими типами стало можливим за рахунок самої конструкції крісла, що має втоплену нішу для журналів (які зараз відсутні), гігієнічних пакетів та інструкцій з безпеки.

Читайте також:   Іноземні інвестори планують збудувати на Львівщині завод з переробки картоплі

Також сидіння оснащені столиком, куди під час польоту пасажир, зможе покласти пляшку води та гігієнічну серветку, видану бортпровідником.

Окремо варті уваги двигуни, а саме два — Pratt & Whitney Canada PW127M, перебуваючи весь політ поряд з якими, не відчуваєш дискомфорту після рейсу.

Все це стало можливим за рахунок модернізації, яка дозволила зменшити розхід палива та шуму. Після заходу сонця бортпровідники оголосили, що наш літак розпочав процедуру зниження і вже за 15 хвилин ми будемо у місті Лева.

Невдовзі перед нами відкрився Львів та стадіон «Арена Львів», над яким ми пролетіли і вже за декілька хвилин здійснили м’яку посадку!

При виході з літака приємним моментом було прочитати фразу “WELCOME TO LVIV” та побачити чарівні усмішки бортпровідників, які побажали гарного вечера та до наступної зустрічі на крилах “Windrose Airlines”.

Враження після польоту залишились виключно позитивні! Дякую авіакомпанії “Windrose Airlines”, за комфортно проведений час, виліт та приліт, дбайливе ставлення бортпровідників до кожного пасажира, а найголовніше безпечний переліт.

Подорожувати Україною це класно!

Автор: Юрій Танчин; Фото: Юрій Танчин.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

 

%d bloggers like this: