Міністр оборони призначив службове розслідування щодо “непридатності” кіборга Євгена Межевікіна

Міністр оборони Андрій Загороднюк вивчає ситуацію щодо неатестації підполковника, Героя України Євгена Межевікіна (позивний “Адам”) та призначив службове розслідування для з’ясування обставин інциденту. Про це повідомляє “Новинарня“, зі слів очільника оборонного відомства.

“Ситуацію навколо Євгена Межевікіна знаю. Щойно говорив з ним по телефону. Призначаю службове розслідування, щоб з’ясувати реальний стан речей в підрозділі, де служить Євген. Після цього ухвалю відповідні рішення, які будуть оприлюднені. Цепитання беру на особистий контроль”, — йдеться в повідомленні.

Загороднюк звернувся до командирів із закликом цінувати бойових побратимів та оцінювати їх якості не за формальними ознаками.

“Ви маєте чітко розуміти, щокожен воїн з бойовим досвідом — це наша найбільша цінність. Ми повинні підтримувати їх і мотивувати служити в ЗСУ, а не створювати перепони та оцінювати їхню роль виключно по “оцінних картках””, — заявив Загороднюк.

Нагадаємо, що у вівторок, 3 грудня, Євген Межевікін, у соцмережі “Facebook”, заявив, що не пройшов атестацію в його військовій частині, отримавши “трійку” та висновок про невідповідність займаній посаді.

“Айй Літвінов маладець. Ору. Тепер мене потрібно по атестації прибирати з посади. Начальник, якому місце на лаві підсудних, і розгляд отриманих нагород оцінює підлеглих! На початку 2019 підмінити не вдалося, чекали рік”, — написав Межевікін.

У документі зазначається, що бойовий офіцер «часто перебував на лікарняному та у відпустці» і не повністю справлявся з обов’язками.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!