Міський голова на засіданні сесії облив нардепа брудною водою (ВІДЕО)

Мер Конотопа облив нардепа Качуру водою. Каталізатором стали скарги мешканців міста на якість води.

Як інформує «Суспільне», конотопський міський голова Артем Семеніхін під час сесії міської ради, 5 серпня, облив водою народного депутата України Олександра Качуру. Політики почали штовхатися, між ними виникла сварка, їх розвели охоронці.

Пляшку з водою на сесію приніс народний депутат Олександр Качура. Виступаючи під час сесії, він заявив, що в Конотопі є немало проблем, але мер, за його словами, блокує рішення і відмовляється вирішувати важливі для міста проблеми, особливо коли до нього звертаються депутати партії “Слуга народу”.

Після цього він поставив перед Семеніхіним 1,5-літрову пляшку з водою, яку, за його словами, набрали з крана в місті.

“У цій водівся таблиця Менделєєва”,сказав Качура.

Семеніхін дорікнув Качурі, що народні депутати не виділяють кошти на потреби міста, в числі на сміттєвий полігон. Він відкрив пляшку і намагався облити водою нардепа, заявивши, що це “свята конотопська вода”. При цьому більша частина води вилилася на мера Семеніхіна.

За даним фактом поліція проводить перевірку.

Що відомо

Артем СеменіхінКонотопський міський голова з 2015 року.

На місцевих виборах-2020 Артем Семеніхін балотувався до Конотопської міської та Сумської обласної рад від ВО “Свобода”. Тричі балотувався у народні депутати Україниу 2012, 2014 та 2019 роках. Однак жодного разу не був обраний.

Олександр Качуранародний депутат від “Слуги народу”, заступник голови Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Він уродженець Конотопа Сумської області і має там приймальню.

У лютому 2021 року у його приймальні в Конотопі розбили вікна. Інцидент Качура назвав політичним замовленням.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!