Міський голова Рівного ромам: «даю кілька годин, щоб забралися з міста, інакше запакуємо в автобус і вивеземо в Закарпаття»

Міський голова Рівного Олександр Третяк заявив, що його обурює поведінка ромів, які у рівнян вимагають гроші та вибивають в авто вікна. За словами міського очільника він зустрівши на вулиці ромів, дав їм декілька годин аби вони забралися геть з міста.

Про це міський голова Рівного Олександр Третяк розповів в ефірі “Радіо Трек”.

«Всіх запакуємо в автобус і вивеземо», — міський голова Рівного про ромів

Він каже, що все йде до того, щоб вдатися до радикальних дій щодо представників цієї національності

Як зазначається, роми «дістали» не лише мешканців Рівного, які розмістили петицію на сайті міськради з проханням притягнути перших до відповідальності за вибивання вікон в авто і вимагання грошей.

Їхня нахабна поведінка обурює і міського голову Олександра Третяка. Так, в ефірі “Радіо Трек” він сказав: «Я максимально стримуюся в емоціях. Але, дивлячись на цю ситуацію із ромською національністю, у мене бракує слів і толерантності до того, що вони творять у місті.

Буквально на днях мав провести засідання робочої групи з правоохоронними органами, щоб вирішити це питання, щоб представники ромської національності не поводилися так нахабно.

Правоохоронці мали б стежити за цим і муніципальна варта, яку ми ось-ось запускаємо».

Втім, притягнути до відповідальності ромів непросто. Бо, як правило, це безхатьки, які не мають паспортів, реєстрації, постійного місця проживання.

Олександр Третяк розповів, що недавно на вулиці Рівного зустрів ромів і сказав, що у них є декілька годин, щоб забратися з міста. Але ті поскаржилися, що не їздять поїзди, автобуси. Тож міський голова налаштований рішуче: «Я бачу, що йде до того, що ми зробимо радикально: всіх запакуємо в автобус і вивеземо в їхнє рідне Закарпаття».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!