Міський голова Тернополя відмовився виконувати вимоги “червоної” зони карантину

Опубліковано 3 Серпня 2020 о 10:25

Тернопіль опинився у “червоній” зоні карантину. Згідно цього у місті мають запровадити жорсткі обмеження: заборонити роботу громадського транспорту, закрити заклади освіти, ресторани й торгові центри. Однак, міський голова заявив, що постанова уряду про введення “червоної” зони в Тернополі виконуватися не буде. Про це йдеться у сюжеті “ТСН”, пише “УНІАН”.

У місті не зрозуміли, чому потрапили до червоної зони з жорсткими карантинними умовами і запротестували.

Так,  у Тернополі сьогодні звичайний ранок: люди поспішають на роботу, громадський транспорт працює у звичному режимі, незабаром відкриються дитсадки, бари та магазини.

У спальному районі маршрутки безперервно курсують. Усе тому, що напередодні міський голова звернувся до городян із обіцянкою, що Тернопіль житиме у звичному карантинному режимі й усе працюватиме, бо він вважає, що рішення державної комісії не обґрунтоване і навіть не законне.

“Рішення державної комісії з надзвичайних ситуацій і постанова уряду про введення Тернополя до червоної зони карантину є нелогічним, незаконним, необґрунтованим, тому в Тернополі виконуватися не буде”, — заявив Сергій Надал.

Читайте також:   У Львові ще два великі спортивні об’єкти завершать до кінця року

За минулий тиждень у місті простежувався навіть спад кількості хворих. Наповненість лікарень хворими з коронавірусом сягала лише 46 %, а це вдвічі менше показника для червоної зони.

Тому уже через годину зберуться депутати Тернопільської міської ради на позачергову сесію.

Вони хочуть виступити проти занесення міста у червону карантинну зону і навіть визнати таке рішення не законним.

До слова, від сьогодні, 3 серпня, у Тернополі не зупинятимуться потяги з Одеси, Херсона і Києва. Це ще одне обмеження червоної зони, на яке уже ні міський голова, ні місцеві депутати вплинути не можуть.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM