Молода жінка після зґвалтування скоїла самогубство

Поліцейські Білгород-Дністровського району розслідують факт смерті 22-річної місцевої мешканки. Тіло доньки у зашморгу виявила за місцем мешкання її мати. У ході моніторингу мережі Інтернет правоохоронці виявили інформацію про те, що за декілька днів до смерті потерпіла, нібито, була зґвалтована.

Як інформує «Варта1», у Нацполіції Одеської області повідомили, що тіло доньки у зашморгу виявила за місцем мешкання її мати. Жінка звернулася в поліцію, і слідчі кваліфікували подію як «самогубство».

Разом з цим, у ході моніторингу мережі Інтернет правоохоронці виявили інформацію про те, що за кілька днів до смерті потерпіла нібито була зґвалтована. Повідомляємо, що будь-яких звернень чи заяв з цього приводу ні від самої дівчини, ні від інших осіб до поліції не надходило. Під час огляду тіла небіжчиці зовнішніх ознак насилля виявлено не було. Зараз вказана інформація зареєстрована у встановленому порядку та перевіряється. У рамках провадження за фактом самогубства призначено судово-медичну експертизу. Серед питань, поставлених експерту, — причина смерті молодої жінки та наявність на її тілі слідів, що можуть свідчити про зґвалтування.

Досудове слідство триває.

Правоохоронці закликають всіх, хто володіє інформацією про неправомірні дії відносно потерпілої, у тому числі сексуального характеру, звернутися до поліції.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!