Моторошний випадок: у Львові засудили мешканця Донецької області, який вбив та згвалтував 1,5-річну дитину

Випадок трапився у с. Галичани, Городоцького району, Львівської області, чоловік зґвалтував та побив 1,5-річну дитину, через що дівчинка померла.

Про це пише “Вголос”.

Зазначається, що трагедія сталась ще у 2013 році, проте через велику кількість експертиз та хибних свідчень, Сихівський районний суд Львова лише зараз виніс вирок.

У суді було встановлено, що раніше судимий мешканець м. Макіївка, Донецької області, проживаючи разом із своєю співмешканкою у Городоцькому районі, Львівської області, зґвалтував та вбив її дитину, хвору на ДЦП. Під час суду, педофіл свою вину заперечував, кажучи, що дитину з рук випустила матір, що і спричинило її смерть. Мати дитини спочатку це підтвердила, проте згодом заперечила, сказавши, що після смерті її доньки, співмешканець жорстоко побив жінку.

У суді медики засвідчили, що на тілі померлої дівчинки були численні травми. Експертиза ж довела, що дитину перед смертю зґвалтували.

«Висновок судово-медичної експертизи встановив, що синці та відповідно їм крововиливи в м’які тканини в нижніх квадрантах обох сідниць утворились внаслідок розведення сідниць при здійсненні статевого акту, три надриви слизової оболонки відхідника дитини утворені статевим чоловічим органом», — йдеться у рішенні суду.

Педофіла суд засудив до 15 років тюрми. Наразі, засуджений може подати апеляцію.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM