“Моя приймальня завжди для Вас відкрита”. Ігор Зінкевич розповів про свою передвиборчу програму, цінності та пріоритети

Уже кілька років поспіль місто Лева доводить — його родзинка не тільки у каві та шоколаді. Підвищений рівень безпеки — ось чим дійсно пишаються львів’яни. За свій спокій мешканці міста завдячують не тільки правоохоронцям та владі, а громадській організації «Варта1», яка виникла 5 років тому.

Ігор Зінкевич — людина з активною життєвою позицією, відомий громадський активіст, депутатЛьвівської міської ради, співзасновник ресурсу «Варта» та «Варта1». Має вищу освіту. Одружений. Співзасновник Західної федерації автоспорту. Хобі — добровільне патрулювання вулиць задля безпеки містян та безпечні автомобільні перегони. Має власну концепцію інноваційного перетворення Львова у безпечне та комфортне місто. Є самовисуванцем в окрузі №116. Ігор Зінкевич розповів про свою передвиборчу програму, цінності та пріоритети.

“Однозначно зроблю все, щоб, я, Ігор Зінкевич, був депутатом, який завжди з людьми!

Моя приймальня завжди для Вас відкрита! Одна з них є тут — в онлайні, у приватних повідомленнях, де не треба нікуди йти та витрачати свій час і де я завжди відповідаю на усі ваші звернення!

Прошу про допомогу кожного, хто вважає себе патріотом держави Україна!
Я потребуватиму вашої допомоги і підтримки при розробці, обговоренні і прийнятті законів!”, — звернувся до своїх прихильників кандидат у депутати  в окрузі номер 116 Ігор Зінкевич.

Нагадаємо, межі 116 виборчого округу — весь Залізничний район Львова, Рясне, Топольна Брюховичі, Рудно. Більш детально межі округу можна переглянути за посиланням ТУТ.

Моя передвиборча програма базується на таких цінностях і пріоритетах: Люди — основна цінність держави! У діяльності кожного депутата пріоритетним мають бути люди та їхні інтереси.

Тому, як депутат міськради, і, якщо мене оберуть до Верховної Ради, ставитиму завжди у пріоритет інтереси, права і свободи людей, котрі мене обрали. Результатом своєї діяльності визначаю лише якісні зміни життя людей”, — зазначив Ігор Зінкевич.

Передвиборча програма кандидата:

📍 Львів і львів’яни 
Оскільки я балотуюся від львів’ян, то на чільне місце у своїй діяльності як депутата, ставитиму захист їх інтересів, серед яких:
— вирішення сміттєвої проблеми, причому пріоритетно щодо розміщення сміттєпереробного заводу за межами Львова;
— посилення безпеки, передусім — законодавче забезпечення боротьби із злочинністю, рівень якої за останні роки дуже зростає;
— розвиток інфраструктури міста: ініціювання державних програм і законодавства щодо заміни інженерних мереж (каналізації, водогонів), ремонту та розвитку дорожньої мережі для подолання корків і транспортного колапсу, який уже є в місті;
— законодавче закріплення і контроль за його дотриманням щодо достатньої кількості дитячих садочків, шкіл, стадіонів і належної соціальної інфраструктури;
— подолання демографічної кризи і повернення заробітчан. Оскільки Україна, згідно статистики, фактично вимирає, то подолання цієї жахливої тенденції скорочення населення — теж важливий пріоритет. Передусім планую цього досягти через ініціативу із посилення законодавчого захисту молодих сімей, матерів, збереження і посилення їх соціального захисту.
Також на законодавчому рівні буду ініціювати програму повернення заробітчан через надання пріоритетів цій категорії громадян у започаткуванні малого і середнього бізнесу через інвестування ними коштів у розвиток економіки України.
Тут, в Україні, нам потрібні і ці люди, і гроші, які вони заробили, працюючи за кордоном.

📍 Безпека
В умовах фактичної війни мусить бути забезпечена обороноздатність армії. Втім кошти, що виділяє держава на утримання армії, мусять використовуватися прозоро та ефективно. Тому, діяльність ДК «Укроборонпром» та його дочірніх підприємств має бути предметом постійного контролю як відповідних спецслужб, так і громадян.
Крім того, очевидно, що визнання факту збройного нападу на Україну Росією дозволить відшкодувати економічні збитки, нанесені державою-агресором у цій війні. Також буду вимагати у міжнародних партнерів допомоги у захисті України.

📍 Євроінтеграція
Україна — європейська держава. І її місце в Європейському Союзі. І це не піддається сумніву.

📍 Соціальні стандарти і якість життя
Сьогодні основні соціальні стандарти (пенсія, мінімальна зарплата) недотягують навіть до офіційно визнаного фактичного прожиткового мінімуму. Навіть такі базові соціальні стандарти, як прожитковий мінімум визнані судами необ’єктивними. Це є причиною офіційної бідності 90 % населення України.
Тому, вимога щодо встановлення об’єктивних соціальних стандартів та поетапне їх впровадження — це база належної якості життя.
Прожитковий мінімум, мінімальна зарплата, мінімальна пенсія мають відповідати реальним умовам життя. Зрозуміло, що одразу знайти в бюджеті ресурси для їх одночасного підвищення буде складно. Втім, думаю, народ підтримає деофшоризацію держави, повернення вкрадених активів України, що дозволить забезпечити належну соціальну основу розвитку нашої держави.
Виступатиму за захист стратегічних ресурсів розвитку України, її деофшоризацію та деолігархізацію.
Україна — багата держава, яку нещадно обкрадають. Тому, кошти для соціальних програм і розвитку держави є. Щоб вони потрапили у бюджет необхідно забезпечити прозорий і відкритий облік права власності, адже досі в Україні не інвентаризована навіть земля. Тому ті, хто її необліковано використовує, не сплачує ренти, податків до бюджету, — просто обкрадає народ і державу.
Також за останні десятиліття з нашої країни через офшори виведено капітали, що в кілька разів перевищують державний бюджет.
Тому питання деолігархізації та деофшоризації — питання національної безпеки, що першочергово має поставити до порядку денного новообраний парламент.
Оскільки власність зобов’язує, громадяни України мають право знати, хто і чим володіє в державі. Тому, всі реєстри права власності мають бути відкритими, їхній пошук — спрощеним, доступним навіть дітям у школі.
Мають бути наповнені і публічні реєстри природних багатств України та територіальних громад: землі, копалин, лісів, водних ресурсів тощо. У них має бути чітко зазначено скільки , ким і як ці багатства використовується, і скільки надходжень від цього отримує держава і громади.

📍 Модернізація житлово-комунального господарства
Держава має сприяти модернізації та ефективності управління житлово-комунальним господарством, запроваджуючи програми безвідсоткового кредитування для ОСББ, а також субвенції для ремонтів пам’яток архітектури. Особливо важливо це саме для Львова та будинків, де проживають соціально незахищені верстви населення.
Окремо планую ініціювати законопроект про програму субвенцій та облаштування соціальних об’єктів (шкіл, лікарень, садочків) системами незалежного енергопостачання та енергомодернізації (сонячними батареями, геотермальним опаленням, утепленням екологічними матеріалами).

📍 Земля
Сьогодні в публічній кадастровій карті наявна інформація приблизно лише про половину земель України. Поки не забезпечено належного обліку землі, не зареєстровано, хто і як став власником землі в державному реєстрі — про ринок землі не може бути мови. Оскільки відкриття ринку необлікованих земель — це дерибан держави.
Немає жодної розвиненої країни, в якій немає обліку землі. Тому, пріоритетно має бути забезпечений повний і прозорий облік і контроль за використанням земель.
Також має бути дотримано конституційної вимоги, щодо права на приватизацію землі в Україні винятково її громадянами, а обсяг земель, що може мати у приватній власності один громадянин має бути обмеженим, як це є у розвинених державах. Це дозволить запобігти монополізації ринку землі. І уникнути феодалізації України.

📍 Молодь
Держава має забезпечити пріоритет розвитку молоді і запровадити програми стимулювання її самореалізації в Україні.
Зараз держава постійно скорочує обсяги державного замовлення на навчання у закладах вищої освіти, мотивуючи обмеженістю бюджетних коштів, тоді як платити мільйонні зарплати головам “Нафтогазу”, “Укрпошти” та іншим у бюджеті, виявляється, кошти є.
Тому, першочерговим завданням є забезпечення права на вищу освіту українській молоді вдома, в Україні. Також мають бути впроваджені податкові стимули на перше робоче місце, на відкриття власного бізнесу випускниками вишів.
Розумна, креативна і фахова молодь — це основа розвитку держави.

📍 Зброя
Друга поправка до Конституції США передбачала право громадян володіти зброєю. Практично у всіх розвинених країнах громадяни воно впроваджене для захисту своїх прав і прав держави.
Усім відомо, що в Україні уже обертається величезна кількість необлікованої зброї. Усі, хто має гроші, можуть собі її купити. Здебільшого нелегально. В результаті склалася ситуація, що незаконні воєнізовані угрупування озброєні «до зубів», а прості люди беззахисні.
Тому, однозначно Україна потребує узаконення права володіння зброєю з посиленням відповідальності за її незаконне зберігання, використання.
Має бути єдиний реєстр власників зброї. А їх відповідальність — у рази підвищена. Уже маю проект такого закону.

📍 Розвиток малого і середнього бізнесу
Всім відомо, що на сьогодні в Україні відбувається монополізація як виробництва, так і мереж збуту. Фактично олігархічні клани обмежили доступ простих людей до продукування товарів та послуг, витіснивши їх через рейдерство, рекет і «кришування» монополій правоохоронними органами.
Через публічність реєстрів права власності, а також посилення громадського контролю за діяльністю монополій, програми стимулювання малого і середнього бізнесу має бути усунена монополізація більшості ринків України.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!