МОЗ затвердило правила роботи громадського транспорту

Опубліковано 22 Травня 2020 о 18:46

Міністерство охорони здоров’я затвердило проєкт рекомендацій під час перевезення пасажирів автомобільним транспортом на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби.

Ця постанова підписана головним санітарним лікарем України Віктором Ляшко і набирає чинності з 22 травня, передає “Укрінформ”.

Як зазначається в документі, перед початком робочої зміни всім працівникам потрібно міряти температуру; водій, кондуктори та інші члени екіпажу впродовж усього рейсу повинні бути в респіраторах або масках.

Також забороняється перевезення пасажирів, які без захисних масок. Перевезення пасажирів здійснюється в межах кількості місць для сидіння.

Міжобласне перевезення до регіону, в якому не послаблювали карантин, дозволяється в межах 50 % від кількості місць для сидіння.

Читайте також:   Намагався уникнути зіткнення з твариною: на Львівщині в ДТП загинула молода дівчина

Крім того, у кожному транспортному засобі повинно бути забезпечено інформування пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби. За можливості, біля дверей транспорту доцільно розмістити антисептики.

Також адміністрація автостанції повинна забезпечити наявність у працівників медичних масок і захисних рукавичок, вологе прибирання приміщень автостанції з використанням миючих і дезінфікуючих засобів не рідше, ніж кожні 5 годин до відкриття і після закінчення робочого дня автостанції.

Нагадаємо, що у Львові поступово збільшуватимуть кількість громадського транспорту, а безкоштовний проїзд для пенсіонерів відновлять 22 червня.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM