Муніципальна варта перевіряє факт скидання їх працівником людини з лавки (відео)

Опубліковано 11 Квітня 2018 о 14:45

У соцмережах поширили відео, на якому видно, що чоловік у формі ЛКП «Муніципальна варта» пробує підняти людину з лавки на площі Ринок. Оскільки відео зациклене, то неможливо зробити об’єктивні висновки по факту. Станом на зараз ЛКП «Муніципальна варта» проводить службове розслідування. Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Ми недавно отримали відео, де видно, що працівник ЛКП «Муніципальна варта» рухає людину, яка лежить на лавці. Це відео є зациклене, тому ми не можемо робити об’єктивних висновків по цьому факту. Станом на зараз ми вивчаємо факт, намагаємось зрозуміти, хто це саме з працівників. Тобто ми проводимо службове розслідування, встановлюємо причини події», – зазначив начальник відділу охорони громадського порядку ЛКП «Муніципальна варта» Роман Процайло.

«Ми вивчаємо відео, коли знатимемо, який це працівник, то вирішуватимемо, що робити. Дисциплінарна комісія при ЛКП «Муніципальна варта» дасть своє рішення: чи давати догану, чи ні. Станом на зараз триває службове розслідування, про результати якого ми повідомимо», – додав начальник управління безпеки міста Юрій Діль.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM